#flyKTW

Nowe połączenia linii lotniczej Ryanair.
Otwarcie bazy operacyjnej W2019/20

Pafos – Odkryj klejnot Zachodniego Cypru!

Paphos to starożytne miasto, dawna stolica Cypru, piękne wybrzeże z roślinnością strefy podzwrotnikowej, położone jest w południowo-zachodniej części wyspy. Legenda głosi, że tu wyłoniła się z morza bogini miłości Afrodyta. Spotkamy tu niesamowite widoki małych, piaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody z wspaniałymi i dostojnymi zabytkami wpisanymi przez UNESCO na Listę Światowego Dziedzictw Kultury i Przyrody.

Odessa – Odkryj Perłę Morza Czarnego!

Zachodnie bulwary i wschodnie zaułki, zrujnowane pałace notabli i nowoczesne apartamenty o dyskusyjnej urodzie, a przede wszystkim łagodne morze i nagrzane słońcem plaże – dla tych miejsc warto jechać do Odessy. Odessa to portowe miasto o zagmatwanej historii, które czaruje wielokulturowością i klimatem dawnych lat. Zróżnicowana architektura zabudowy miejskiej pozwala odbyć podróż po wszystkich dawnych epokach i stylach.

Göteborg – Odkryj wielki park rozrywki Liseberg!

Göteborg to jedno z największych miast Szwecji. Jest także wyjątkowo piękne i chętnie odwiedzane przez turystów. Miasto istnieje od XVII wieku i zostało zaprojektowane przez holenderskich architektów. Na pewno warte zobaczenia są muzea Göteborga. Jako ciekawostkę można przytoczyć, że jedno z nich to muzeum Volvo… Koncern ten ma bowiem swoją siedzibę właśnie w tym mieście. Pośród innych atrakcji miasta na pewno warto wymienić Ogród Botaniczny, lunapark Liseberg, Universeum oraz bulwar Kungsportsavenyn.

Cork – Odkryj English Market!

Cork jest dynamiczne, głośne, pełne studentów i doskonałych pubów. To drugie największe irlandzkie miasto nazywane przez mieszkańców „prawdziwą stolicą” . Cork leży przy ujściu rzeki Lee, a jego nazwa pochodzi od irlandzkiego zwrotu Corcach Mór Mumhan, którym określano bagienne tereny prowincji Munster. Poprzecinane licznymi kanałami miasto warto odwiedzić przede wszystkim ze względu na zróżnicowaną, wiktoriańską architekturę i charakterystycznego, ciemnego stouta, który od setek lat warzony jest w lokalnych browarniach.

Manchester – Odkryj stolicę północy!

Manchester to umiarkowanej wielkości miasto leżące w gęsto zaludnionej części północno-zachodniej Anglii. Miasto zawdzięcza ogromną część swojej sławy najważniejszym klubom piłkarskim; Manchester United i Manchester City. Jednak miasto ma do zaoferowania o wiele więcej niż tylko atrakcje dla fanów piłki nożnej. Znajduje się w nim wiele historycznych zabytków, między innymi Town Hall, ale oprócz tego jest miastem tętniącym życiem, pełnym nowoczesnych biurowców, centr handlowych i modnych klubów.

Brindisi – Ciao Italia!

Brindisi jest miastem leżącym na samym obcasie włoskiego buta, nad Morzem Adriatyckim w regionie Apulia. Nazwa miasta pochodzi od messapijskiego słowa Brention - głowa jelenia. Taki bowiem kształt ma tutejszy port, przypominający głowę tego zwierzęcia. Brindisi leży niespełna 115 kilometrów od Bari – stolicy regionu Apulia. Główną atrakcją jest oczywiście port, który zaskakuje swoimi imponującymi rozmiarami. Turyści mogą się też cieszyć pięknymi, piaszczystymi plażami i wspaniałą pogodą.

Jeszcze więcej kierunków

ODKRYJ Z NAMI pozostałe kierunki i leć do Aten, Birmingham, Dublina, Edynburga, Londynu Stansted, Bergamo, Kijowa, Katanii, Dortmundu, Kolonii, Oslo-Torp oraz Bolonii.

Start bazy

29 października 2019

Linia lotnicza